Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Telefon: +420 607 078 560   I  info@turistuvraj.cz 

 

 

Turistické výzvy

 

 

Poznej okolí Lipenské přehrady

V letní výzvě vás zavedeme na Lipno. Celkem vás čeká 32 zastavení. Pro prvních 10 z vás, kteří splní tuto výzvu jako první, čeká odměna. Výzva končí 30. září 2022, následující den výzvu vyhodnotíme a výherce kontaktujeme. 

Cíle výzvy naleznete zde

 

 

 

Ukončené turistické výzvy

Inspirujte se cíli našich turistických výzev a vydejte se na zajímavá místa

 

 

Poznej CHKO Brdy 

V prázdninové výzvě vás zavedeme do CHKO Brdy. Celkem vás čeká 28 zastavení. Pro prvních 10 z vás, kteří splní tuto výzvu jako první, čeká odměna. Výzva končí 31. srpna 2022, následující den výzvu vyhodnotíme a výherce kontaktujeme. 

Cíle výzvy naleznete zde

 

Poznej Příbram a okolí

V květnové výzvě vás zavedeme do Příbrami a jejího okolí. Celkem vás čeká 32 zastavení, 16 v Příbrami a 16 v blízkosti Příbrami. Pro prvních 10 z vás, kteří splní tuto výzvu jako první, čeká odměna. Výzva končí 17. července 2022, následující den výzvu vyhodnotíme. 

Cíle výzvy naleznete zde

 

Výzva Poznej Pojizeří

V dubnové výzvě vás provedeme Pojizeřím. Celkem vás čeká 32 zastavení. Pro prvních 10 z vás, kteří splní tuto výzvu jako první, čeká odměna. Výzva končí 17. června 2022, následující den výzvu vyhodnotíme. 

U této výzvy máme pro každého účastníka MALÝ DÁREK. Každý účastník této výzvy, který se minimálně na dvě noci ubytuje v Penzionu Aktivsi užije hodinu v sauně nebo whirpoolu ZDARMA.

Cíle výzvy naleznete zde

 

Poznej Písek a okolí

V březnové výzvě vás zavedeme do Písku a Píseckých hor. Celkem vás čeká 30 zastavení, 15 v Písku a 15 v Píseckých horách. Pro prvních 10 z vás, kteří splní tuto výzvu jako první, čeká odměna. Výzva končí 17. května 2022, následující den výzvu vyhodnotíme. 

Cíle výzvy naleznete zde